Долоо хоногийн дараах хичээлийн хуваарь

Спорт ба үйл ажиллагааны шинэчлэлт, цуцлалт болон бусад хөгжилтэй бичлэгүүдийг авахын тулд хатагтай Дабни -г дагана уу @DHMS_Хөдөлгөөн.

ХОЦРОХ АВТОБУС маршрутуудыг DHMS Оюутны Мэдээллийн Canvas курс дээр байрлуулсан. Оройн 3:30 цагт хоцорсон автобусанд суудаг дугуйлангаас тараагдсан оюутнууд "Үр" (Номын сангийн үүдний танхим) -д мэдэгдэнэ үү.

11-р сарын Даваа гариг, 28, 2022  

TIME үйл явдал ТАНИЛЦУУЛГА
2:45 - 4:10 PM Хөвгүүдийн хөл бөмбөгийн дасгал Хөл бөмбөгийн талбай (МакГайр/Гуэнтер)
2:45 - 4:10 PM Охидын сагсан бөмбөгийн дасгал Үндсэн биеийн тамирын заал (Loutsios)
2:45 - 4:10 PM Бүтээгч Даваа гараг RM 008 (С. Кеннеди)
2:45 - 4:10 PM Бөхийн тухай танилцуулга Aux Gym (Weiser/Rosario)

11-р сарын Мягмар, 29, 2022 

TIME үйл явдал ТАНИЛЦУУЛГА
2:45 - 4:10 PM Хөвгүүдийн хөлбөмбөгийн тоглолт Уильямсбургийн эсрэг Хөл бөмбөгийн талбай (МакГайр/Гуэнтер)
2:45 - 4:10 PM Уильямсбургийн эсрэг охидын сагсан бөмбөгийн тоглолт Үндсэн биеийн тамирын заал (Loutsios)
2:45 - 4:10 PM ACT II: Найрал дуу RM 004 (Causey)
2:45 - 4:10 PM ACT II: Жазз хамтлаг RM 104 (Ханкел)
2:45 - 4:10 PM ART клуб (I хуралдаан) RM 008 (Фицпатрик)
2:45 - 3:30 PM Шатрын клуб RM 126 (Круз)
2:45 - 3:30 PM Сүлжмэл ба зүүгээр урласан клуб RM 358 (Крюгер/Гиббонс)
2:45 - 4:00 PM D&D клуб RM 352 (M.Smith/Reid)
2:45 - 3:30 PM Математикийн тоолуурууд RM 343 (Eiholzer)
2:45 - 3:30 PM Олон улсын клуб RM 311 (Коннор)
2:45 - 3:40 PM Хүүхэд өгөх RM129 (Малк)

Лхагва, 11 дүгээр сар 30, 2022 

TIME үйл явдал ТАНИЛЦУУЛГА
2:45 - 4:10 PM Хөвгүүдийн хөл бөмбөгийн дасгал Хөл бөмбөгийн талбай (МакГайр/Гуэнтер)
2:45 - 4:10 PM Охидын сагсан бөмбөгийн дасгал Үндсэн биеийн тамирын заал (Loutsios)

Пүрэв, 12-р сар 1, 2022 

TIME үйл явдал ТАНИЛЦУУЛГА
2:45 - 4:10 PM Хөвгүүдийн хөл бөмбөгийн тоглоом Гүнстоны эсрэг Хөл бөмбөгийн мэдүүлэг (МакГайр/Гуентер)
2:45 - 4:10 PM Гүнстоны эсрэг охидын сагсан бөмбөгийн тоглолт Үндсэн биеийн тамирын заал (Loutsios)
2:45 - 4:10 PM ACT II: Жазз хамтлаг RM 104 (Ханкел)
2:45 - 4:10 PM ACT II: Найрал дуу RM 004 (Causey)
2: 45 - 3: 30 PM Шатрын клуб RM 126 (Круз)
2:45 - 4:10 PM Дугуй клуб RM 111 (Scruggs)
2: 45 - 3: 30 PM Байгаль орчны клуб RM 119 (Томас/Арайя)
2: 45 - 3: 30 PM НҮБ-ын загвар RM 312 (Карлсон)

 **Хоцорсон автобусанд суудаг дугуйлангаас 3:30 цагт халагдсан оюутнууд "Үр" (Номын сангийн үүдний танхим) -д мэдэгдэнэ үү. 


Гэрийн даалгавар клуб 

6-р анги
Даваа гараг - Хатагтай Шлоттман өрөө 132, Хатагтай Майерс 121 өрөө
Мягмар гараг - Ноён Редикан өрөө 132, Хатагтай Нгуен өрөө 127
Пүрэв гараг - Хатагтай Хьюз 115 тоот өрөө

7-р анги 
Даваа гараг – Хатагтай Вэлде 353 тоот
Мягмар гараг - Хатагтай Гиблин 349 тоот өрөө
Пүрэв гарагт - Хатагтай Лосжинскийн өрөө 351

@DHMS_Хөдөлгөөн

DHMS_Хөдөлгөөн

Финиксийн үйл ажиллагаа

@DHMS_Хөдөлгөөн
Today’s Boy’s Soccer Game vs Gunston has been canceled. Stay tuned for rescheduled game. @DHMiddiAPS
Нийтэлсэн 01 сарын 22, 6 цаг 15:XNUMX
                                        
DHMS_Хөдөлгөөн

Финиксийн үйл ажиллагаа

@DHMS_Хөдөлгөөн
Маргааш буюу 22-р сарын XNUMX-нд Хичээлийн дараах үйл ажиллагаа явагдахгүй. Талархлын баярын амралтаа сайхан өнгөрүүлээрэй! https://t.co/tDXAyU00dz
Арваннэгдүгээр сарын 21, 22-ны өдөр 4:34 цагт нийтэлсэн
                                        
DHMS_Хөдөлгөөн

Финиксийн үйл ажиллагаа

@DHMS_Хөдөлгөөн
Хөвгүүдийн хөлбөмбөгийн багийн гайхалтай ялалт. Бид Мягмар гарагт Талархлын баярын завсарлагааны дараа эргэн ирэх болно⚽️❤️💛 https://t.co/bHKMeM63Je
Арваннэгдүгээр сарын 21, 22-ны өдөр 3:18 цагт нийтэлсэн
                                        
DHMS_Хөдөлгөөн

Финиксийн үйл ажиллагаа

@DHMS_Хөдөлгөөн
Өнөөдөр DHMS-д Кенмортой хийх охидын сагсан бөмбөгийн тоглолт цуцлагдлаа.
Арваннэгдүгээр сарын 21, 22-ны өдрийн 11:22 цагт нийтэлсэн
                                        
DHMS_Хөдөлгөөн

Финиксийн үйл ажиллагаа

@DHMS_Хөдөлгөөн
Бид чамаар бахархаж байна❤️💛👟 Баяр хүргэе! https://t.co/rbxIVV2IpR
Арваннэгдүгээр сарын 20, 22-ны өдрийн 9:45 цагт нийтэлсэн
                                        
дагаарай